Sokak Kedilerim İçin Mama Yardımı Nasıl Alabilirim?

Merhaba, 4 kızım, toplam 9 yavrusu var. Ben her gün tavuk kasapçılarından kilosu 1 TL'den 2 kilo yumuşak kemik alıyorum. Fakat artık yettiremiyorum ve kuru mama almak istiyorum. Onu da alacak maddi gücüm yok maalesef. Sokak kedilerim için kesinlikle para değil, adresime 10/15 kiloluk mama çuvalları kargolansın istiyorum. Bu tip bir yardım için hayvan sever, hayırsever insanları nereden bulurum? Bana yol gösterir misiniz? Teşekkürler.

4 CEVAP

diablerose

canla ra ma ma . com diye bi site var. ordan kumbara talep edebilirsiniz

Lils

Bazı belediyeler mama desteği veriyor. Arayıp sorabilirsiniz belediyenize

Belediyeye mail attım, dışarıya mama yardımı yapmıyoruz dediler.

sametozger

Bence indirim yakaladığın bir zamanda 15kg mama al segment fark etmez sokak kedileri genelde aç kaldıkları için ayırt etmiyor bayat vs en iyi şekilde bakamamış olsan da en azından karnını doyurmuş olursun bence