Kedim İçin Alışveriş Yapabileceğim Siteler

efruzg

Herkese iyi akşamlar.. alışveriş yaptığınız güvenilir siteleri yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.. :) (kapıda ödemeli)

9 CEVAP

Sirinkedisever

E burası var ben sipariş etmedim ama herkes gayet memnun.

Senaaaaaaaa

******* kapıda ödeme biz Ordan ve Bu siteden alıyoruz her şeyini tavsiye edeirm

Senaaaaaaaa

Kapı da ödeme var diye biliyorum *******da ama siz gene Bakın gayet güvenilir orası da

Cotontzu_Siri

*******. Naturalis Adramys de var ama kapıda ödemeli değil.

Ezgimbakr

Ben ************dan yapiyorum genelde ama kartla ödeme o

sezind

*******, *********, juen pet, ************'dan okyanuspetshop benim alışveriş yaptığım yerler.

Alfam

Burası da gayet iyi ben memnunum

pongul

********* da iyi

SelinTuksal

juen pet market ve buradan yapıyorum alışverişlerimi. ***********, ************ gibi sitelerden başka şeyler sipariş verdim kedi ürünü değil ve oralarda mamaların taze gelmediğini söylüyorlar.