5 Aylık Dişi Kedim

Ezgimbakr

Bu zamana kadar kedimin hic tuvalet sorunu olmadı taa ki geçen haftaya kadar.Normalde tuvaletine yapardı ama yeni değiştirdiğim kumuna yapmak yerine onun onundeki paspasa kakasını yapıyor.Kumunu tekrar değiştirdim yine ayni tuvalet kabinda sorun vardır diye onu da degistirdim olmadi.Paspası oradan kaldırdım ve altina kokusu sinmistir diye iyice çamaşır suyuyla sildim fakat hala kakasını oraya yapiyor.Çişini kuma kakasını oraya.Sorun ne anlayamadım.

4 CEVAP

sezind

Kakasından bi parça alıp tuvaletine koyun daha sonra da kedinizi tuvalet kabının içine koyun tıpkı ilk tuvalet eğitimi veriyormuş gibi. Ayrıca tuvaletini yaptığı yeri sirkeli suyla silin çamaşır suyuyla değil.

Senaaaaaaaa

Evet çamaşır suyunun üstüne basarsa Ellerini yaladıkları için Zehirlenir kedinin gittiği her yeri Sirkeli suyla temizleyin
Tuvalet eğitimi verir gibi yaptıklarını kuma koyun onu koklayıp oraya yapabilir

KedimVar

Sirkeyle silin orayı.

KedimVar

Diğer üyeler de demiş zaten yeni görüyorum :))