Sizce Cinsi Ne?

Rockyyy

Merhabalar bu güzelliği iki ay önce sahiplendim sahibinin dediğine göre tekir bir kedi ama bana norwegian forest ya da maine coon kırması gibi geldi. Bilgili arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

14 CEVAP

komurlolis

Ne kadar tatlıymış 😻 bence uzun tüylü bir tekir

orhdoner

Hayırlı olsun Allah uzun sağlıklı ömürler versin çok tatlıymış ben anlamıyorum ama tekire benziyor gene de bilen arkadaşlar yazarlar 🙏☺️

edadnmzr

Çok tatlı ama 🥰
Tüyü kadar ömrü olsun upuzunn 😂🐾

Rockyyy

Çok teşekkür ederim evime neşe kattı. Bir an bile sıkılmıyorum sayesinde❤️

edadnmzr

Kürkü tekir ama yüzü farklı bir cinse benziyor kırma galiba

Thekedi

Norveç orman kedisini trde bulamazsınız.
Maine coon olsa acaba mainecoon kırması mı diye düşünmezsiniz boyut ve yüz olarak direkt kendini belli eder. Maine coonlar en büyük evcil kediler ve bir mainecoon torunu bile boyut olarak normal kedilerden büyük oluyor ve yüzü daha keskin dikdörtgen yapıda olur.

Sizin kediniz sokak kedisi, melez, mix, Anadolu kedisi...artık ne demek isterseniz ondan.

https://www.anadolukedisi.com/norvec-orman-kedisi/

Gimlihanim

Uzun tüylü bir tekir. Sağlıklı, huzurlu, uzun ömrü olsun inşallah 🙏🏻

Rockyyy

Evet yüzü çok küçük ve kuyruğu da aşırı tüylü ve kabarık.

simbakedi

uzun tüylü dünya tatlısı bir tekir bence de. norveç orman kedisi neyse de maine coon kdisini su an parayla bile zor bulursunuz o yüzden imkansıza yakın yani :D

Warriorsans

Tekir kedi beslediğim kediler arasında da bu minnoşa çok benzeyen bir tane var okadar tatlılar kii

Rockyyy

Teşekkür ederimm cevabınız için tüylerinin biraz uzun olması ve kuyruğunun büyük olması düşündürmüştü sadece :)

Rockyyy

Thekedi çok teşekkür ederim baya bilgilendirici attığınız link sağolun🙏

Rockyyy

Evet bazen hareketleri beni bitiriyor. çok oyuncu😂

Rockyyy

Evet bazen hareketleri beni bitiriyor. çok oyuncu😂