Artik Dayanamiyorum

Kayip

Buraya bunu yaziyorum bir yere yazmazssam ivimde tutamiycam ben onceleri kedi beslemeyi sewmezdin ama Allahim benim karsima bi sokak kedisi cikardi disi bi kediydi ve cok zayifti cok uzuldum ona baktim doyurdum o kadar saglikli olduki ailemde sewmezdi ama hic bir zaman kotu davranmadilar sonra hamile kaldi 3 erkek kedis verdi bana sonra disi kedim kayboldu bahcede baktim onlari o kadar alistimki cok masumlardi mustakil ewimizden mecburiyetten apartmana tasindik kedilerimi ewe alamadim ailem cok kararliydi bu konuda bahcede bakmaya dewam ettim ama komsular o kadar sorun cikardiki yumdum gozumu sonra bi kagit asmislar asla istemioz dio babam annem gorunce yikildilar cok uzulduk babam eger birakmazsak bunlar bizede bulasacak kotu seyler olacak dedi o kadar agladimki zar zor biraktim kedilerimi gercekten insanlar neden boyle vicdansiz ne kstediler o masum canlardan ailemle yasamasaydim hic bir kosulda onlari birakmazdim elim kolum baglandi surekli agliorum dedim komsulara yapmayin nolur dedik yinede ise yaramadi cok uzgunum

2 CEVAP

Palyaco

Vicdansız cok kotu insanlar sevgisiz sevginin ne olduğunu bilmeyen insanlar daha doğrusu insan deyiller

zfrshn

Hiç bir insan size bu konuda sınır koyamaz baskı yapamaz toplum kurallarını kanunlar düzenler kimsenin size bunun dışında yasak koyma hakkı yoktur.Bu nu yapan kanun önünde suçlu olur.
Herkesin bir sınırı haddi olmalı bunu bilmiyor iseler mahkemeler bunun için var.
Hakeret tehdit kişiliğe saldırı hepsi kanunen suçtur sokak haybvanlarının beslenmesine engel olmakta kanunen suçtur.Önce haklarınızı öğrenin bu konuda haddini aşan herkim ise şikatetçi olup süreci başlatın.Şahsen ben bu tüğr şeylerde asla geri adım atmıyorum bu hasyata 1 kez geliyoruz kendi haklarımızı ve sevdiklerimizin hakkını korumuyacak isek yaşamanın ne manası var bitkilerden ne farkımız kalır yani biz etkisiz nötr olduğumuzda zarar görücek masumlar için neden pesedelim.