Tarihi Gecmis İlac

nazmiaa

tarihi gecmis pire tozunun bi zarari olur mu kediye

7 CEVAP

Palyaco

Tarihi gectiyse atın çöpe

Warriorsans

Oraya iş olsun diye koymuyorlar tarihi

Gimlihanim

Tarihi geçmiş ilacı neden kullanıp riske giresiniz. Hiç gerek yok böyle şeylere. Atın gitsin çöpe.

diablerose

ben kendim icin skt si gecmis seyler kullandigim oluyor 😅 ama kedim icin asla. siz de kullanmayin.

Zeytinbey

Kullanmayın. Kullansanız bile işe yaramaz zaten sonuçta içindeki maddelerin kullanım tarihi üzerindeki. Riske hiç gerek yok sonuçta ortada bir can var. Atın gitsin

duman_cat_world

bu kadar da cimri olunmaz yahu skt niye var o zaman? atın gitsin.

komurlolis

tabiki kullanmayın bir işe yaramaz zarar verir hatta