Yeni Doğum Yapmış Kedi

Kedim 2 gecedir bizi yavrudan dolayı uyutmuyordu. Bu gecede bi kere uyandırdı ardından rahat uyudum. Meğersem yaptığım yuvayı beğenmeyip benim gardrobun içine girmiş yavrusunuda oraya taşımış. Sizce ne yapmalıyım. 2 gün sonra okul için şehir dışına gitcem sürekli başında bekleyemem ailemde çalışıcak

1 CEVAP

Lütfen o zaman neden hamile kalmasına izin verdin tarzı şeyler yazmayın evden kaçan bir kedi için elimden gelen bir şey yok