Yeni Kedi Hakkında

sametozger

Yavru kedime yaş mama vermeli miyim

7 CEVAP

Lils

Haftada 1-2 verebilirsiniz. Yavru olduğu için 1 paketi 2 güne bölmek en iyisi. Et haşlaması yiyorsa yaş mama yerine haşlama yapabilirsiniz daha iyi. Benim kedim balık ve tavuk seviyor mesela. Yaş mama olarak jölesiz olanlara öncelik vermek daha iyi. Önerebileceklerim felicia konserve olanlar, vets plus, gimcat, nutri feline

blue_hpood

yavru kediyse daha sık verin, haftada üç dört kez. kaliteli bir yaş mama kullanın, market mamalarından uzak durun.

metmet

Verin

sametozger

Tamam

sametozger

Tamam

Gimlihanim

Günde 1 tatlı kaşığı kadar yaş mama veriyordum ben kızıma küçükken. Veterinerimiz o şekilde öneriyordu. Şu anda 1 yemek kaşığı kadar veriyorum.

Palyaco

Yasmama kesinlikle açıldıktan sonra 2 saat içinde bitmeli saklanmamali yavru kedinize en ufak boyu alın verin yesin kalanı dışarıdaki canlara verin