Kedim Evden Kactı

Mysumer

evden kaçtı demeyelimde biz yokken dışarıya cıkmış. kedim sağır 1 gündür dışarıda bulamadık geri gelir mi acaba ?

15 CEVAP

Mysumer

Bulundu herkese çok teşekkür ederim ama ayağının birine basamıyor neden olmuştur acaba

Mysumer

Çok teşekkür ederim ben nasıl sevindim bir bilseniz ☺️☺️

KedimVar

Daha önce dışarı çıkmadıysa nereden bilecek ki evin yolunu :( her yere bakın bütün kuytu köşelere, uzak orası gidemez dediğiniz yerlere bile gidiyorlar. Bulamazsanız da yakındaki vet lere ilan dağıtın camlarına yapıştırsınlar, bulup da vet e götüren biri olursa size haber versinler. Aynı şekilde kaybolduğu çevreye de ilan yapıştırın.

İnşallah gelir lütfen tüm kuytu köşeye bakın sevdiği biseyi sesini duyduğunda koştuğu şey varsa mesela bizimkisi yaş mananın poşet sesini duyunca koşuyor onun gibi onunda ses çıkararak arayın benim kedim de 2 hafta önce balkondan düştü birazcık yaralandı şükür kötü bişey olmadı şuan çok iyi 4 5 saat aradık bulamadık sonra bulduk kedinin biri dövmeye calisiyodu

Yampirik

Belki biri evine almış olabilir mi? Tasması var mıydı? Fotoğraf yapıştırın sokağınıza kayıp ilanı. İnşallah bulunur inşallah sokakta değildir biri almıştır da hemen bulunur. Sokakta çok korkmuştur.

berkozdil90

mama alın koyun belli köşelere dışarıda. Ve her hyere bakın belki korkmuş bir yere saklanmış olabilir umarım bulunuır..

Alfam

Daha önce dışarı çıktı mı hiç civar yerlere bakın belki biyerlere sinmistir

Geri geldi mi acaba ? Merak ettim şimdi cok..

akitalove

Kedisi sağırmış

Mysumer

Heryere baktım herşeyi yaptık yok köpekler yer mi öldürür mü yani ölse onu bulurum sesde cıkarmıyor 1 günü geçti hala yok

Toscana

Face te kedi manyakları var grup oraya bi resmini paylaşın belki gören olmuştur

bulundu mu? :(

Alfam

Belki biyerden düşmütür yada biisy batmıştır her ihtimale karşı veteriner şart

Alfam

Bu arada çok sevindim kesiciği bulmaniza :)

Yampirik

Bulunduğuna çok sevindim geçmiş olsun