Kedim Halsiz, Yemek Yemiyor Ve Gözüne Bir Şey Oldu

marsozgur

Merhaba 1 yaşında erkek british shorthair bir kedim var. Cuma sabahtan bir şey yememeye başladı. Bugün pazar hâlâ yememisti. Halsizligi var. Çok çok halsiz. Hiçbir şey yapamıyor. Bu sabah kalktığımızda gozunun önündeki tüyler dökülmüş ve derisi kırmızı bir şekilde gözüküyordu. Veterinere gittik. İç rahatsızlığı yok dedi. Kabız değil dedi. Stresten olmuştur psikolojiktir dedi. Ama bilemiyorum buraya da sormak istedim. Gözünün nasıl olduğuna dair fotoğraf yükledim. Mantar değil dedi veteriner ağlamaktan olmuş falan dedi. Anlamadık neye bu kadar üzülmüş olabilir. Veteriner şırıngayla yemek verdi. Hani vermesek açlıktan ölecek. Greve mi girdi kendini açlıktan ölmeye mi bıraktı. Ve bu halsizligi ne İsmiyle sesleniyoruz bakmıyor çok halsiz çok. Lütfen bilgisi ya da daha önce böyle bir şey yaşamış olan birileri yardımcı olursa çok çok seviniriz

21 CEVAP

teddybal

Son iki üç güne kadar başka hiçbir belirti vermedi mi, çok hızlı olmuş kaybı, iyi bir haber verirsiniz diye beklemiştim.. Aşısı da varmış.. Gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum çok üzüldüm, huzurla uyusun..

edadnmzr

Çok üzüldüm hiç beklemiyordum. Başınız sağolsun Allah sabır versin :(

Gimlihanim

Şimdi okudum diğer yorumunuzu. Çok üzüldüm. Allah sabır versin. Başınız sağolsun. Gerçekten diyecek söz bulamıyorum. İhmali olanları allaha havale etmekten başka diyecek bir şeyim yok. Siz elinizden geleni yaptınız. Ancak bazen elden bir şey gelmiyor olacak olan oluyor malesef.

Lavinia17

Başınız sağolsun

Çok üzüldüm. Başınız sağolsun

Superisi814

Başınız sağolsun..