Kedi Sahiplenme

edaaal

Kedi sahiplenmek istiyorum ama fazla bilgim yok. Birinden mi veya barınaktan mı almalıyım bilemiyorum sizce?

10 CEVAP

Renklipati

Barınak ta olabilir fakat petlebi ilanları na göz atabilirsiniz şehrinizde olan eminim bir sürü ilan vardır ilanda istediğiniz kediyi seçip iletişim kurabilirsiniz, ayrıca Burdaki tüm ilanlar kesinlikle ücretsiz dir

orhdoner

Merhaba burda da çok ilan var bakabilirsiniz hergün yüzlerce ekleniyor şimdiden hayırlı olsun Allah uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🙏☺️

Palyaco

Ilanlardan bakin burdan sahiplebilirsiniz

Warriorsans

Sokak barınak yada yuva arayan kedi ilanlarına bakabilirsiniz. Şahsen ben kedi sahiplenme imkanım olursa en ihtiyacı olan kediyi sahiplenmek isterim

Superisi814

Peri sizinle masalımsı bir hayata başlasın mı? Ben yokken gelirseniz eve , balkonda sepet var , kovada mama.Ananizin ak sütü gibi helaldir.Merak ederim,not birakirsaniz sevinirim. Peri annesiz kaldi, iki kardesinden ayrildi.Yüreginizde bereketlenen sevgi var mi ? Koşulsuz bir şekilde ona kabul vericek kadar mangal yürekli misiniz? Emin elleriniz var mi Peri için ? Bunlar sizde mevcutsa lütfen whatsupdan iletisime geçin.Emin degilseniz , karar vermeyi bekleyin.

Anlıyacağınız o ki ha sokaktan ha burada sokaktakilere yetişmeye çalışan herhangi birimizden..

komurlolis

Ben sokaktan çaldım hepsini

zfrshn

Sokaktan alın çünkü en muhtaç olan sokakta şuan aç ve üşüyen kedidir her an ölebilir.

diablerose

ilanlar var cok guzel. ben petlebiden sahiplendim 😍

Superisi814

Peri sizinle masalımsı bir hayata başlasın mı? Ben yokken gelirseniz eve , balkonda sepet var , kovada mama.Ananizin ak sütü gibi helaldir.Merak ederim,not birakirsaniz sevinirim. Peri annesiz kaldi, iki kardesinden ayrildi.Yüreginizde bereketlenen sevgi var mi ? Koşulsuz bir şekilde ona kabul vericek kadar mangal yürekli misiniz? Emin elleriniz var mi Peri için ? Bunlar sizde mevcutsa lütfen whatsupdan iletisime geçin.Emin degilseniz , karar vermeyi bekleyin.

Anlıyacağınız o ki ha sokaktan ha burada sokaktakilere yetişmeye çalışan herhangi birimizden..

edaaal

sokaktan bi taneye bakıyordum bi kaç gün sonra eve almak istedim eve girmedi kaçtı ve bi daha gelmedi