Kedimin Gözlerinden İltihap Akıyor

gizemuslu

geçen haftalarda kedime akciğer solunum enfeksiyonu teşhisi koyulmuştu, tedavisini yaptık iyileşti. 4 gündür birden gözlerinden iltihap gelmeye başladı, önce gentagut damlattık bir gözü düzeldi derken diğerinden gelmeye başladı iltihap. veterinere götürdüm, gözleri enfeksiyon kapmış alerjik değilmiş. cloptic merhem verdi, iki gündür uyguluyorum, iltihabı çok azaldı ancak gözleri kıpkırmızı oldu ve kremi sürdükten sonra gözlerini silmemesi için tutmam gerekiyor. saldıktan sonra gözlerini temizliyor ve bunu sürekli yapıyor sanırım gözleri yanıyor. gözlerinin üstündeki tüyler dökülüyor o sürekli temizlendikçe. cloptic merhem daha önce kullanan var mı? başka ne yapabilirim? tüyleri düzelir mi? bu arada yemesi içmesi yerinde, oyun da oynuyoruz normal bi şekilde ama bu halini gördükçe içim parçalanıyor. şimdiden çok teşekkür ederim^^

2 CEVAP

sezind

Gözlerinin üstündeki tüyler de dökülüyor demişsiniz ya acaba mantar mı var ya da alerjiden mi dökülüyor? İstanbul'da olsaydınız "Vetgöz" adlı yere bir gidin diyecektim ama Bursa'da olduğunuz yazıyor profilde. Başka bir veterinere götürün derim eğer veterinerinizin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız.

gizemuslu

mantar ihtimali hiç aklıma gelmemişti düşününce mantıklı geldi. maalesef küçük bir ilçede yaşıyorum, burada olan veterinerler de pek ilgili diyemem iki saniye bakıp teşhis ediyorlar rahatsızlığını. birkaç veterinere daha götüreyim en iyisi, eğer bir çözüm bulamazsam istanbul'a da götürebilirim. çok sağ olun^^