Makattan Sari Yogun Sıvı Geliyor

Sut_lac

Sokak kedisi bakiyorum bir haftadır evde gözünü ameliyat ettirdim bir hafta daha evde misafir edip bahçemde bakicam fakat az önce cok yoğun ve sesli gazı cıkardı aynı anda sarı yogun bir sıvı cıktı makatindan ishali de var yarın veterinere götürücem iş çıkışı ama biraz panik oldum şu an, iç dış parazit aşıları var ama dozu mu az geldi bilemedim daha önce böyle bir şey yaşayan var mı neden olur acaba? İnternette anal kese patlamasıdır fln yaziyor.

2 CEVAP

edadnmzr

İç parazitini yeni mi yaptırdınız

Anal kese olabilir evet. Kokulu da olur o sıvı. Kahverengiye yakınsa iltihaplı olur o sıkıntılı bir durum