Bir Haftadır Aşırı Uyku

LLale

7.5 aylık kedim bir haftadır sürekli uyuyor normalde hareketli ve yaramaz bir kedi bir hafta öncesinde dışarı çıkardığımda yetişkin bir kediden dayak yedi bir kaç yarası var ondan olabilir mi

5 CEVAP

Anonymus297519

Yarasından dolayı olabilir zaten veterinere götürmüşsünüzdür diye düşünüyorum. Yemesi içmesi normal mi?

Warriorsans

Yarasından dolayı bir hastalık kapmış olabilir mi? Veterinere götürdünüz mü yara olunca? Geçmiş olsun umarım hemen iyileşir

komurlolis

dışarıdan hastalık kapmış olabilir bence bi götürün veterinere

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Üzülmüş korkmuş canı acıyor olabilir yaralarını gösterirseniz hekime daha iyi olur enfeksiyon kapmasın 🙏

LLale

Veterinerimize sordum birkaç gün takip edelim dedi yaraları temizlendi kabuk bağladı yaralar ufaktan ama hala durgun