Kedime Yanlışlıkla Otur Komutunu Öğretmişim ?

Warriorsans

Şansa ne zaman malt ödül maması versem hep üstüme atlardı kaç kez mama paketleri her yere saçıldı bende oturmazsan vermem diye diye yanlışlıkla kedime otur komutunu öğrettiğimi fark ettim şimdi ne zaman kudursa ısırsa falan otur diyince birden oturuyor ödmsmx o kadar tatlı oluyor ki

15 CEVAP

simbakedi

benimki bir tek gel komutunu biliyor, onu da yas mama vercem sandigi icin… sizinki kopek gibiymis cok tatli hahahajdjshs

Muezzabalim

Ahahaaa yerim onuuuu maşallah yaa benimkiler de yaş mama deyince koştura koştura mama kaplarının başına gidiyorlar 😂😂Bide ben sürekli öptüğüm için gel öpeyim deyince yüzüme sürtünüyorlar taki öpme sesini duyana kadar🤣Bide yanımdayken uzağa sesleniyorum mesela Müezza kızım gel buraya diye üç beş defa sesleniyorum sonra ben burdayım der gibi kucağıma gelip miyavliyor pati masajı yapmaya başlıyor ya da önümde yuvarlanıyor deli gibi 😂

Yaa çok tatlılar çok bizde saklambaç oynarken onu görememiş gibi yapıp aramaya devam edince iyi saklandığını düşünüp çok mutlu oluyor

Muezzabalim

Saklambaç oynamak da çok komik oluyor gerçekten bazen onlarla oynayıp gülerken kendi kendime diyorum ki ben daha önce neden bu kadar gülmedim diyorum insan kedisiyle çocuklaşır mı ben çocuk gibi mutlu oluyorum onlarla uyanınca veren Allah'a şükürler olsun 🤲🏻❤️

Ödül maması nelere kadir 😀 benim dobişko kedim de bekle komutunu öğrenmiş dün farkettim. Mamasını ölçerek veriyorum. Ben terazide mamayı ayarlarken kafayı daldırıp yemeyr başlıyor bekle deyince bırakıyor şapşik😀

Renklipati

İşlerine gelince demekki onlar da komutran anlıyorlar desenize :) bazan da sırf inada yapmıyorlar

diablerose

ben de onu etrafta bi sure goremezsem adiyla sesleniorum. burdayim merak etme dercesine bi anda yanimda beliriyor 😍😍😍

Anonymus297519

Hahahahaha deneyeceğim bunu 🤣🤣

gulsump

:D mükemmel olmuş

Warriorsans

Ahahaha ne kadar tatlılar ya hepsinin ayrı ayrı enteresan huyları var gerçekten 😂

duman_cat_world

Ahaha çok tatlı maşallah:)💕

Sizinki yine iyi benimki adını bildiği halde on kez sesleniyorum bakmıyor bile canı isterse bakar😌

Bazen evde onu bulamıyorum telasla duman duman diye sesleniorm sesimi duyuyor ama duymamazliktan geliyo onu bir yerde yatarken buluyorum :D

duman_cat_world

Benimki sadece kendi adını ve ”mama” kelimesini biliyo mama der demez bişeyler verecegimi anliyo😆😍

Cubik

Ağğğğğğğ çok dadluuuuuu! İşlerine gelince bizi takıyolar gelmeyince takmıyolar🤣

blue_hpood

benimki de bir tek gel’i biliyor, o da mama vereceğim sandığından:d

Betulb97

Hahaha ne tatlılar ya benimkine de ben kalk'ı öğrettim ödül mamasıyla. 1 haftada falan da öğreniyorlar çok zekiler de işte...