Kedimin Burnu

edadnmzr

Kedimin burnunun ucunda renk değişikliği fark ettim ucunun rengi açılmış gibi. Eski halini ve şimdiki halini koyuyorum. Neden olur ki bu?

13 CEVAP

Bir yere çarpıp soymuş olması muhtemel. Endişe edecek bir şey yok gibi

edadnmzr

@Afedersinizamasakinm
Umarım öyle bir şeydir ben çok endişe ediyorum her hareketinden veya böyle bir şey olduğunda. Ama soyulmuş gibi durmuyor iyice baktım pütürlük falan da yok sadece renk açılmış gibi 🤷🏼‍♀️

Unabomberr

@Miscatt burnun bazen beyaza yakın bazen pembeleşmesi ortamın sıcaklığı soğukluğu, kedinin hareketli hareketsiz durduğunda vs fark ediyor. Eğer daha çok beyaza yakın oluyorsa kansızlık, demir eksikliği gibi durumlar da olabilir.

edadnmzr

Upp

orhdoner

Maşallah cnm çok tatlı Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏🥰❤️ Ben iki kere baktım farkedemedim walla sebebini de bilemiyorum neden olur diye bilen arkadaşlar varsa yazarlar 🙈🙈😅

edadnmzr

Teşekkür ederim ❤️
Tam burnunun ucu o kahvemsi kısımın ortasında açıklık var
Normalde hepsi aynı renkti burnunun şimdi ortası böyle olmuş
İnternetten de baktım bilgi bulamadım 🥺

orhdoner

Çok endişe ediyorsan cnm veterinere mesaj atabilirsin olmazsa ona göre bilgi verirler sana walla ben de bilemiyorum ama sorun yok gibi duruyor 🥰❤️🙏

Miscatt

@Unabomberr
Yok çoğunlukla pembe genelde.
Seyrek olarak beyaza yakın açık pembe oluyor.Endişe etmelimiyim seyrek olsa bile ?

missAybuke

Endişe etmeyin çoğunlukla pembeymiş Miscatt. Bizde de aynı durum bir bakıyorum burnu nerdeyse fuşya renk :) bir bakıyorum beyazlamış gibi. Check up yaptırmıştım kansızlık çıkmadı. Normal yani.

Miscatt

@missAybuke
Çok teşekkür ederim içim rahatladı 🙏🏻🙏🏻

edadnmzr

Upp

Miscatt

Benim oğlumun da bazen burnunun renk değiştirdiği oluyor bazen pembe bazen beyaza yakın çok açık pembe oluyor neden acaba yaa ?
Birileri aydınlatsın bizi 🤔🤔

edadnmzr

Benim kedimin burnu sanırım soyulmuş @afedersinizamasakinm'in dediği gibi. Elledim kenar kısımlar daha kalın kadife gibi, her zaman olduğu gibi yani. Ortası daha ince pürüzsüz sanki o kalın katman oradan gitmiş gibi. Ne olacak böyle eski haline döner mi acıyor mudur ya da ? 🥺