!!Ankarada Oturanlar İcin

simbakedi

https://twitter.com/nilssoz/status/1457624746464583681?s=21
detaylar tweette. veteriner kediyi kacirmis. goren olur belki burada da paylasiyim dedim

12 CEVAP

Veteriner kediye el koydu dite anladım başta. Bu nasıl bir sorumsuzluk, yahu veterinersin sen. Hiçbir bahanesi olamaz böyle bir olayın. Umarım bir an önce bulunur.

simbakedi

@Afedersinizamasakinm bir de 2 kere kacirmislar arka arkaya saka gibi. kendimizden daha cok dusundugumuz hayvanlarin gordukleri muameleye bakinca hayret ediyorum. ankarada oturanlar once o cevredeyse kediye bakinsinlar eger degillerse de bu veterinere goturmesinler yani saka gibi

duman_cat_world

Ankara Etlik’te oturanlar bu kliniğe götürmesinler kedisini... Güvenilir ve profesyonel bir klinik bulmak ne kadar da zor oldu artık. Neyse ki biz kliniğimizden memnunum çok şükür 🙏

hannnngggg

korkunc bir durum basıma geldiğini hayal bile edemiyorum adını böyle buyuk harflerle her yere yazalım ki önünden bile geçmesinler klinigin

Renklipati

Veteriner kediyi kaçırmış sandım, nasıl ihmalsizlik patileri tıraşlı serum alıyor hasta belliki, artık veterinerlerede güven kalmadı.. böylesi ihmalide ilk duydum.. inşaAllah bulunur başına bir zarar gelmeden

duman_cat_world

Ben de ilk önce veteriner kediyi kaçırmış zannettimm:)

Ya ne biçim bi veteriner bu. Daha neler görecek bu gözler...

Azemm

Ben de ilk veteriner kediye el koydu zannettim. Sonra veteriner kliniğinden kedinin kaçtığını anladım. İkinci bir şok yaşadım. Umarım patili ailesine kavuşur

Lavinia17

çok şaşırdım bu kliniği çevremde o kadar çok kişi öneriyordu ki..
umarim kedi hemen bulunur çok üzüldüm

Anonymus297519

Arkadaşıma attım inşallah bulunur 🥺

Ayy bulunmuş mu Allah'ım inanamıyorum Allah korusun yaa