Uygun Fiyatlı Kedi Maması

Baliminannesii

2 kedim var ve maalesef şuanda düzenli bir gelirim yok. Uygun fiyatlı kedi maması arıyorum. Tavsiyeniz nelerdir? Ben de isterim nd, hills vs ama çok pahalı. Benim durumumda olanlar ne kullanıyor?

19 CEVAP

Pamukhanim1

Piyasada ki tüm kedi mamalarının içeriklerini taramış biri olarak hepsinde et yerine atık etler ve Mısır gibi alerjenler kullanılırken mystic mama da hem taze ve kuru et hemde sebze kullanılıyor ve bunun yanında kullanılan tahıllarda yine en iyi tahıllar bu yüzden uygun fiyatlı olarak mükemmel bir mama.

Baliminannesii

Exclusion kullanıyorum dicektim

Baliminannesii

Ben içerik okumadan pek anlamıyorum bonacibo ve golosi arasında kalmıştım ama öyle diyorsanız omu alırım

Baliminannesii

Mystic yavfu kedi maöaaını kullandım bir süre ama kakasını yumuşattı. Kısır ve yetişkin maması nasıl acaba