Uygun Fiyatlı Kedi Maması

Baliminannesii

2 kedim var ve maalesef şuanda düzenli bir gelirim yok. Uygun fiyatlı kedi maması arıyorum. Tavsiyeniz nelerdir? Ben de isterim nd, hills vs ama çok pahalı. Benim durumumda olanlar ne kullanıyor?

19 CEVAP

orhdoner

Merhaba mystic, golosi, mycat, obivan selection serisine bakabilirsiniz isterseniz hangisi size uygunsa onu alabilirsiniz.

teddybal

Brit Premium'u da ekleyeyim üstteki markalara, Brit Premium/Obivan Selection/ Golosi fiyat performans mamaları. Golosi'nin 20 kilolukları da var. Evde tavuk ciğeri haşlaması, tavuk/kemik suyu, tavuk taşlık vs. gibi uygun fiyatlı kaynaklarla sulu yaş mamalar da yapar eklerseniz yanına ne güzel olur.

zfrshn

Golosi olabilir.

teddybal

Bir baktım da 424 liraya var 20kg'ı ama daha da ucuza bulunur bence, rastgele baktim simdi takibe alın isterseniz
https://m.n 1 1.com/urun/golosi-kitten-tavuklu-ve-pirincli-yavru-kedi-mamasi-20-kg-901822?magaza=*********&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

teddybal

https://m.n 1 1.com/urun/golosi-kitten-tavuklu-ve-pirincli-yavru-kedi-mamasi-20-kg-901822?magaza=m a r k a m a m a&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

Lils

Matisse, brit premium, prochoice, mystic.

Lils

Golosi almayın bence hayvansal ürün miktarı çok düşük. Sadece tri mix ve sığırlı idare eder onda bile %34 olması lazım. Onun yerine bonacibo alırım daha iyi %60 hayvansal içerik var. Golosi et ve et ürünleri diye geçiyor zaten direk et olarak değil ve ithal olduğu için yerli mamaların 2-3 katı fiyatına geliyor. Golosi yerli olsa kilosu 10 lira olurdu.

simbakedi

prochoice da bu fiyatlarda 15 kilosu bi bakin isterseniz o da iyi denebilir. bence golosiden de iyidir ya golosi o kadar da mukemmel bir mama gibi gelmiyor bana. prochoice+naturon yas mamalar cok daha saglikli olur gibi. kullanmadim ama yerinizde olsam oyle yapardim

Baliminannesii

Prochoice u bir süre kullandım ve memnun da kaldım açıkçası. Ama içinde gerçek et yok diye pek tercih edilmiyor sanırım. Ama ona geri dönebilirim

teddybal

Şahsen Golosi ve Prochoice'a 10 üzerinden 4 verirsem Bonacibo'ya 2 veririm, bu arada golosinin içeriğinde sadece %36 hayvansal içerik yok %10 da tavuk yağı var aslında, bir de ben un/proteindense etçi taraftayım bu konu zaten sabaha kadar iki tarafı konuşturuyor zaten o yüzden bu konulara hiç girmeyelim şimdi ashdfh ama bütçe düşükse yapabilecek bir şey yok eldeki imkanlarla en iyiyi bulmak lazım kilosu 20 lira olan bir mamadan beklenen bu kadar olabilir goloside ki ithal mama vergisi filan da şişiriyor o fiyatı, ama protein %34 yavru bir kediye yeter mi yetmez orda da ev yapımı yaş mama desteği girer devreye. Bu arada Brit Premium da iyi ama onda da o kadar çok yememe şikayeti gördüm ki yorumlarda yerse çok iyi olur sizin için, siz başta zaten küçük paket alıp bakarsınız öyle girersiniz büyük paket işine, dediğim gibi bence prochoice'dan aşağı inmeyin, sürekli aynı marka da gitmeyip araya bozita/sanabelle/brit care ekleyebilirseniz kediniz için durumu kurtarirsiniz iyi şekilde diye düşünüyorum, bu arada Mystic'i araştirip içeriğine emin olabilirseniz o da kurtarıcı ama ben de o içeriğe inanmayan taraftayım. İşiniz gücünüz rast gider en yakın zamanda eliniz bollaşır umarım🙏

Baliminannesii

Çok teşekkür ederim

Palyaco

Mystic prochoice uygun guzel mamalar

simbakedi

kilosuna ne kadar verebilirsiniz? ya da 15 kilosu 300tl olmali gibi ozel bi butceniz varsa belirtirseniz daha iyi oneriler yapilacaktir

Baliminannesii

Şuanda exclusion 12 kg kullanmıyorum ama sokaktakileri de bir süre onla beslediğim için mi bilmiyorum çabulk bitti. Sürekli 500 tl vermem mümkün değil en azından birkaç sene. 15-20 kg aldığımda 300-400 civari olursa iyi olur

simbakedi

golosideki et ne kadar saglikli olabilir ki o fiyata🤷🏻‍♀️ boyle dusunuyorum o yuzden sokaktakilere verilebilir ama evdekilere yaramaz gibime geliyor. bir de her kedi yemiyormus yine golosiyi de oyle cok yorum okudum. alirsiniz 400tl elinizde patlar yazik olur. sokaktakiler bayram eder sizinkiler ac kalir sjskshejdkd prochoice memnunsaniz bence onu alip naturon vs alsaniz dedigim gibi daha iyi olabilir. memnunmussunuz da zaten bir donem. eger butceniz artarsa bozita vs bakarsiniz yas mamaya cok butce ayirmazsiniz, evdeki haslanmis tavuk vs yeterli olur. artmazsa da yesinler bolca yas mama ve haslama jdkshsjesk