Acill Köpeğimin Gözüne Kedi Pati Attı Kanadı Şu An Kanamıyor Ne Yapmam Lazım

dilamutlu

buz mu koymalıyım ne yapmalıyım acil

6 CEVAP

kedi_55

Fazla korkmayın yaraya buz koyulmaz sadece kör olmasın gözüne zarar gelmesin diye veterinere götürün

sezind

Kalıcı bir hasar olmaması için ve işi garantiye almak için veterinere götürün. Göz, oldukça hassas ve gerekli muayene yapılmadan bir şeyler önerilmeyecek bir organ.

Senaaaaaaaa

Benim evimde de 2 kedi 1 köpek var Sizin sorunuzu görünce korktum hemen tırnaklarını kestiricem Çok geçmiş olsun :/

Cotontzu_Siri

Riske atmayın, vete gidin.

dilamutlu

Teşekkür ederim herkese götürücem veterinere

dilamutlu

sanırsam göz kapağından gelmiş kan. Gözüne bir şey olsa duramazdı diye düşünüyorum. Bir şeyi yok gibi gözüküyor ama umarım yoktur :(