Büyük Kediler Yavru Kedilerle Çiftleşmeye Çalışır Mı?

Nohutgofret

Yolda önüme atlayan mini minnacık kediyi eve getirdim çok miyavlıyordu ve sağda solda annesi, kardeşleri falan görünmüyordu neyse, evde büyük kedim var haliyle onu yakalayıp ısırmaya çalışıyor hatta boğmaya belki ve odaları kumları her şeyleri ayrı ancak bazen bir araya gelmek zorundalar ve dün farkettim yavru kedinin totosunu kokluyor ensesinden ısırmaya başladı bir sonraki pozisyon çiftleşme olacakmış gibi davranıyor bu duurm beni korkutuyor böyle bir şey mümkün mü?

9 CEVAP

Palyaco

Sakın bir araya getirmeyin belirtiler var mümkünse ayri odada tutun

orhdoner

Merhaba kediniz kısır degilse yapabilir dışarda da öyle olabiliyor ben çok denk geldim ayırdım hatta malesef 😓

edadnmzr

8 aylık kısırlaştırılma zamanı zaten. Kızgınlıktadır kediniz, zaten hareketlerinden de belli.

Nohutgofret

@edadnmzr evt maalesef :/ diğer kedi mini minnacık o yüzden ihtimal vermemiştim ama iyiki de sormuşum buraya artık emin oldum hayvan demek ki küçük büyük anlamıyor kızgınlıkta

Nohutgofret

@orhdoner kısırlaştırmadım henüz o da daha 8 aylık ama çok şaşkınım yavru kediyi en kısa sürede sahiplendireceğm inş

Nohutgofret

@Palyaco ayrı odalardalar ancak minik kedi uyanıkken kapıyı aç diye miyavlıyor sanıyorum korkuyor ya da oynamak istiyor epey oyuncu bir minnoş, diğeri, de o miyavladıkça kapının önüne gidip miyavlıyor kapıyı aç diye evde ses cümbüşü artık, velhasıl odalar ayrı da olsa bir araya getirmek zorunda kalıyorum yer yer. Dikkat edicem artık kötü oldu bu

komurlolis

Kısır değilse bir araya getirmeyin asla çiftleşir :(

simbakedi

icgudusel oldugu icin yaparlar tabiki. kedi cok kucukse hamile kalir mi emin degilim ama cok buyuk zarari olur her turlu. ya gozlem altinda birlestirin ya da hic birlestirmeyin :(

zfrshn

Kediler dünyasında tecavüz yoktur fiziksel olarak mümkün değil.
Dışardan aldığınız kedi corona gibi bir hastalık taşıyor olabilir kısa bir sürede bir araya getirmeniz kontrollerini yaptırmadan bunun olması yanlış olmuş.
Evet çifleşmeye çalışır ama bu dediğim gibi imkansız sadece sürekli rahatsız eder evdeki kedinin kızgınlığını tetikler ise oda yakın zamanda bağırıp koku bırakmaya başlar zaten.