Kedi İle İlgili Birşey Soracağım?

CalicoMinos

Kediler kedi minderine yatıyor mu?

19 CEVAP

edadnmzr

Merhaba ben kedim 3 aylıkken ona kedi yatağı almıştım. İlk başta yatmadı onun sevdiği bir yatık vardı o yastığı yatağa koydum yatmaya başladı. Sonra yastığı aldım ve yatağına yatmaya devam etti. Hala ne zaman uykusu gelse gidip yatağına yatıyor, gece de benimle. Yatağını da peteğin yanındaki sehpaya koydum mışıl mışıl uyuyor. Bakmak isterseniz diye aldığım yatağın linkini koyayım belki beğenirsiniz çok da rahat pofuduk. Ben aldığımda daha pahalıydı şimdi indirime girmiş: https://www.********.com/catmozz/kare-silinebilir-kedi-kopek-yatagi-60x50x17-cm-karisik-renkler-yikama-garantili-p-41882589

edadnmzr

yıldızlanan yere t r e n d y o l yazarsınız sansürlendi :)

buseevecan

Bu tamamen kediye göre değişen bir şey . Bazıları kedi minderinden inmez bazıları ise sahiplerinin yataklarından 😅