Kedi İle İlgili Birşey Soracağım?

CalicoMinos

Kediler kedi minderine yatıyor mu?

19 CEVAP

citirbebegim

3 ayrı minder aldım hatta bir tane minderi evde kendim yaptım ama bir kere gidip yatmadı. Ayağının ucuyla bile dokunmadı sıpa 🤷🏻‍♀️

Anonymus297519

Bende daha yeni aldım simit gibi olan polarlı minderlerden. Gündüzleri uyuyor,geceleride yastığımın yanına minderini koyuyorum uyuyor 🙏🏻

komurlolis

Benimkiler genellikle yatıyor

Palyaco

Simit yatakta yatiyor 3 katlı ev aldım onun içindede yatmıyor maalesef

Miscatt

Benim ki yatıyor uyku zamanı gelince gece veya gündüz direkt yatağına gidiyor.
Biz daha 1 aylıkken öyle alıştırdık önce yanımıza koyduk yatağını daha sonra ayırdık yatağı.Alışıyor yani belli bi süre sonra ilk başta kendi yatağınıza koyup bu şekilde alıştırabilirisiniz sizde.

CalicoMinos

Alayım mı almim mı bilmiyorum kararsız kaldım

Lils

Bence pek gerekli değil benim kedim önceki kış yatmıştı ama bu kış henüz kullanmadı

avcozzge

Disardaki kediler cok seviyor biz balkona iki tane koyduk cikip yatiyolar ama evdeyken gidip yatmiyolar.

NorthNight

Bizimki yatıyor, ben penye ipten genişçe bi sepet ördüm onu kullanıyoruz yaptığım günden beri içinde. Kedinin karakterine bağlı, birde bazı kumaşlar hoşlarına gitmeyebiliyor elektriklenme falan olursa ondan yatmıyorlar.

Betulb97

Benim bebeklik ceketimden simit yatak yaptık, böyle tüylü tüylü yumuşak bir şey. hava durumuna göre yatıyor yazları tercih etmiyor ama bu aralar gitmeye başladı. Yatağı nereye koyduğunuz da önemli alıştırma sürecinde. Bizimki karton kutuların yüzüne bakmayın sehpa altı masa altı sandalye altı gibi yerlerde takıldığı için bir sehpanın altına koyduk yatağını alıştı yatıyor.

Warriorsans

Bence gereksiz bişey yere bir yastık at aynı mantık ona para vereceğime yaş mama alırım kedime

hannnngggg

annem kedime bir hevesle minder yapmıstı yüzüne bile bakmadı taa ki makrome ipinden salıncak yapıp minderi salıncağın içine koyana kadar uykusu geldiği an insan gibi resmen gidip yatağına salıncağına yatıyor orada yalanıyor minder bu açıdan ise yaradı yere koyduğumda asla kullanmıyor

Gimlihanim

Bizimkini yatağı ve tüneli var. Tüneli sonradan almıştık. O yokken yatakta yatıyordu. Ancak şuan tünelde yatıyor. Yatağa pek bakmıyor.

Looneytunes

Bana kalırsa cam yatağı alın biraz para biriktirip onda daha çok yatıyorlar. Ben kedime çeşit çeşit kedi yatağı denedim ama bana mısın demedi. Sadece içi yünlü kışlık montum var onu yere sermemi bekliyor üstüne yatmak için😂 ilerde deneme amaçlı isterseniz alırsınız ama pek tavsiye etmiyorum ben.

Para verilmez. Kendiniz yapıyorsanız eh belki