İstanbul Veteriner Önerisi Olan

exoticsushi

Merhaba, hekim yavrumun mantar olup olmadığını anlamak için 2 defa sürüntü aldı, mantar üremesi olmadığını söylediler ama evdeki herkesin kolunda bacağında çıktı biz tedavimizi olduk 1.5 aydır uygulamaya devam ediyoruz ve kedimde hala devam ediyor. 2 defa ecosin ile yıkadık fakat bir yerde sivilce şeklinde çıkıp sonra baska bir yere sıçrıyor. Veteriner hala bişey olmadığını söylüyor ve aşılarını uyguluyor. İstanbul avrupa yakasında güvendiğiniz bir veteriner varsa tavsiye ederseniz sevinirim.

6 CEVAP

Rapisa

Geçmiş olsun. Immun44 kullanmanızı tavsiye ederim bu tarz hastalıklar bağışıklık düşüklüğü sebebiyle de olabiliyor

Minigimmm

Mantar öyle hafife alınacak bir şey değil evet kedilerden insanlarada geçiyor en önemlisi dağılabilen bir deri hastalığı butun vücudunu kaplarsa bagisiklik iyice düşerse işiniz zor. Biz 3 ay uğraştık. En sonunda çok şükür kurtulduk hekimimizin bilgisi ve yardımı ile. Kedim kucuk olduğu icinde hemen mantar aşısına basvurmadi. Ayrica bagisikligi dusuk olan bir hastalik geçiren kediye normal asilarida yapilmaz biz mantarimiz bittikten sonra asilarimizi olmaya basladik. Bagisiklik dusuk oldugu icin vucudu yormamak gerekiyor demisti hekimimiz. Youtube de videosuda var Miniğin, Tugay İnanoglunun kanalinda mantardan sonra ilk ziyaret diye bakip önceki hallerini görebilirsiniz. Ve kesinlikle Tugay beyi tavsiye ederim. Bizden de selamlar soyleyin. Kliniği avrupa yakasinda kemerburgazda. Sağlikli gunler dilerim gecer gider insallah

Ulubatlı topkapi yasam veteriner kliniği iyi diye duydum

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Benim kedimin de iyileşmeyen hastalığı vardı bizde kaç tane veterinere götürdük olmadı en son araştırma hastanesine avcılar fakülteye götürdük Prof hocalar da var orda ayrıntılı bakılıyor isterseniz oraya da götürebilirsiniz daha iyi olur sizin için bence

Petpark veteriner kliniği. Fiorel bey ve eşi hilal hanım harika insanlar ve işlerinde çok iyiler ben lüleburgazdan oraya geldim kedimi kurtarmak için ve iyikide geldim kedim korona pozitifti sokaktan aldığımızda durumu çok kötüydü onlar sayesinde minik oğlum kurtuldu şuan çok iyi

Yeri bakırköyde