İdrar Yapma Sıklığında Azalma

7 aylık kedim önceden günde 2-3 defa idrarını, 1 defa da dışkısını yapardı. Birkaç gündür 1 kere idrarını (büyük bir topak şeklinde oluyor kumunda) 1 kere dışkısını yapıyor. Yemek yemesi, su içmesi, enerjisi gayet iyi. Yaklaşık 2 hafta önce kısırlaştı, bu kadar kısa sürede üriner sisteminde bir sorun başlama ihtimali var mı? Günde 1 kere idrarını yapması normal mi yoksa endişelenmeli miyim?

17 CEVAP

blue_hpood

ciğer, böbrek ve tavuk da haşlayıp verebilirsiniz. bana yeterli geldi. bence zorlanma yoksa sorun yok:)

eessmmaa

Kızılcığın nasıl kullanıldığını bana da söyler misiniz? Uzun süredir kedimde geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu var da acaba kızılcık geçirir mi