Kedim Geceleri Çok Uyuyor

edadnmzr

Kedim bu aralar akşam çok uyumaya başladı. Gündüz oynuyor enerjisinde sıkıntı yok. Gündüz de ara ara uyuyor ama akşam 7 den 10 a kadar uyuyor. Sonra kalkıp bir dolanıyor tekrar uyuyor. Şu an yanımda hala uyuyor.
Acaba mevsimsel falan mıdır ? Sizin kedileriniz de uyuyor mu ?

19 CEVAP

edadnmzr

@miscatt aa öyle mi çok geçmiş olsun ne oldu ?

sametozger

Keşke bizimki de uyusa geceler haram oldu 😂

zfrshn

Gece uyuyor sorun, gündüz uyuyor gece uyumuyor sorun; suni sorunlar bunlar.Sağlık sorunu olduğundan şüpheniz varsa vet yolunu tutmalısınız.

edadnmzr

@sametozger sizinki tam yaramazlık döneminde 😂 küçükken ben de neler çekmiştim bir de bir huyu var yukarda ne görse aşağı fırlatıyor sürekli ses koşturmaca 😂