Kedim Geceleri Çok Uyuyor

edadnmzr

Kedim bu aralar akşam çok uyumaya başladı. Gündüz oynuyor enerjisinde sıkıntı yok. Gündüz de ara ara uyuyor ama akşam 7 den 10 a kadar uyuyor. Sonra kalkıp bir dolanıyor tekrar uyuyor. Şu an yanımda hala uyuyor.
Acaba mevsimsel falan mıdır ? Sizin kedileriniz de uyuyor mu ?

19 CEVAP

Miscatt

Gerçekten öyle yaa gece uyumayıp kuduran çocuk 3-4 gündür geceleri uyuyor.
Gündüzleride 3-4 saat aralıksız uyuyor kalkıyor tekrar bi daha uyuyor ya🤣🤣

Muezzabalim

Bizimkiler son bir haftadır hiç uyumadı kızgınlık dönemindeydi ikisi de şu an şükür atlattık iki gündür gece rahatız uyumaya devam 😂Gündüzler kısaldı malum geceler uzadı uyumaları normal ❤️

edadnmzr

Oo geçmiş olsun size 😂 bu kadar uyumuyordu çok uyuyunca şaşırdım gece ortalığı karıştırmaya bayılır çünkü 😂🐾 @muezzabalim

Muezzabalim

Teşekkür ederim 🥰Kediler günün 17 saatini felan uykuyla geçirir bu normal aman hasta olmasınlar da uyusunlar biz hizmet ederiz onlara😂😂🥰🥰😻😻

edadnmzr

Hahahah aynen öyle 😂🥰🥰

orhdoner

Evet bu aralar bizde de ikisinde de çok uyuma söz konusu bilemedim ben de mevsimsel olabilir belki de 🥰 özellikle gündüz oynuyorlardı şimdi uyuyorlar genelde

orhdoner

Aynen walla ben de bir ara evham yaptım neden diye baktım diğer yeme içmeden sorun yok hayta veterinere sordum bir durum yok dedi rahatladık 🤣🤣😅 Yoksa hep kuduruklar dediğin gibi cnm 🤣🥰

edadnmzr

😂😂🥰❤️ @orhdoner

edadnmzr

Eyvah bu kadar saat uyuyup şimdi uyandı nazar değdirdim çocuğa 😂 başlasın yaramazlıklar 😂😂😵

avcozzge

Hayvanlar zaten gece daha aktif olur gunduz genellikle uyurlar pek aktif olmazlar.

Miscatt

Gerçi benim oğlan bi sakatlık geçirdi onunda etkisi olabilir yüksek ihtimal 😔

komurlolis

Benimkisi hep uyuyor geceleri 12den 6ya kadar falan rutini böyle yani 😊

edadnmzr

@orhdoner Teşekkür ederim içim rahatladı hiç oğlumun hareketleri değil bunlar çünkü aşırı yaramaz kendisi 😂🥰

edadnmzr

@orhdoner Teşekkür ederim içim rahatladı hiç oğlumun hareketleri değil bunlar çünkü aşırı yaramaz kendisi 😂🥰

edadnmzr

@avcozzge ben gece uyuduğunu söylemiştim ama