Hamilelik İçin 1 Yaş Mı, 1,5 Yaş Mı?

SelinTuksal

İnternete de baktım buradaki cevaplara da. Bazı kişiler veya sayfalar 1 derken bazıları 1,5 diyor. Bu işin doğrusu 1 mi, 1,5 mu?

13 CEVAP

KedimVar

Bence 1,5. Çiftleştirmeyi mi düşünüyorsunuz?

SelinTuksal

Açıkçası evet, küçük küçük pınçırtcanlarım olsun istiyorum. Elimde doğmuş bebişler olmasını istiyorum, kediniz üzüm gibi. :)

KedimVar

:)) evet çok güzel bir duygu gerçekten

dollfacepersian

Bence 1,5 en güzeli. Daha olgun ve gelişimini tamamlamış olduğuna emin olursunuz. Sizin kedi nüfusunuz fazla,bebeklere bakabilecek misiniz?

Alfam

1,5 yaş anne kedi için daha uygun olur diye düşünüyorum:)

Yampirik

Benim kedim 1 yaşında çiftleşti 2 bebişi oldusağlıklı :) Bence 1 ideal 1,5 da ideal :)

SelinTuksal

1 yaşında kızgınlık mı? benimkiler 6. ayda girdi?!

dollfacepersian

SelinTuksal
Ben ömürlük olarak bakabilecek misiniz anlamında sormuştum. Sahiplendirecekmişsiniz,güzel yuvalar ayarlayıp sonra çiftleştirmeniz çok iyi bir davranış. Keşke herkes böyle yapsa

Fistikbonibon

Selin tuksal iyi bakım olduğu sürece erken kızgınlık olabiliyor olamaz diye bir şey demedim

KedimVar

Benimki 3 yaşında çiftleşti O.o

Cotontzu_Siri

1.5

Fistikbonibon

1 yaşında ilk kızgınlık olur diye biliyorum yani bence 1,5 yaşında daha olgun olur ama 1 yaşında olursa da bir sıkıntı olmaz

SelinTuksal

eğer çiftleştirecek olursam bür süre sonra, vereceğim kişileri ayarlamadan (en az 7 kişi bulmadan) çiftleştirmem merak etmeyin. o 2,5 aylık süreçte de bakabilirim. o zamana kadar bebeklerim de büyümüş olur çünkü.