10-15 Kg Emniyet Kapaklı Yavru Kedi Maması Arıyorum

Saklama açısından sıkıntı yaratmayacak ve proplan kadar pahalı olmayan emniyet kapaklı iyi mama öneriniz var mı? Hiç bulamıyorum emniyet kapaklı başka

7 CEVAP

Palyaco

Bozita yavru kilitli 10 kg şu fiyatına uygundu 400 tl

orhdoner

Merhaba Nd nin mamaları emniyet kapaklı genelde bakabilirsiniz isterseniz onun dışında başka yavru kedi maması varsa arkadaşlar yazarlar

Bozita. Ama siz pakrt kilitlerine pek güvenmeyin hele de 10kglıklarda. Kavanoz candır

simbakedi

emniyet kapakli olmasa da tavsiyem saklama kabi/kavanoz almaniz. 1.5-2 kg kadar alsa yeter. yirttiginiz paketin agzini mandalla iyice kaparsiniz, kaptan doldurursunuz mamasini sonra kap bitince paketi acarsiniz. cok fazla acmayacaginiz icin bayatlamaz. baska bir sey icin soruyorsaniz tek bildigim bozita (kitten), baska kullanmadim

NorthNight

Mama konusunda bilgim yok fakat saklamak için şunu önerebilirim, bir tane vakumlu hurç alın en küçüklerinden (kıyafetlerde kullanılan) Bi süre yiyeceğini 1-2 litrelik kavanoza veya erzak kabına koyduktan sonra kalanını vakumlu hurca doldurup havasını alın, sonra da mamanın kendi paketinin içine yerleştirin böylece hem hava almaz hemde vakumlu poşet ışıktan, yırtılmalardan korunmuş olur. Yıkayıp tekrar da kullanabilirsiniz vakumlu poşetler kesici bi alet değip etmedikçe epey dayanıklı oluyor.

duman_cat_world

Saklama kabı tek geçerim. Paket kilitli bile olsa hep aç kapa aç kapa havası gider, mama bozulud.

teddybal

Hill's 7kg, Sanabelle 10kg, Bozita 10kg ağzı kilitli büyük paketler; Nd 5kg ve 10 kg kilitsiz. Başka büyük paket mama markası alışverişim olmadı bu kadar yardımcı olabiliyorum. Bu arada ben de 1,5kg'sunu başka hava geçirmez bir kaba alıp gerisini paket kilitli ise içinde saklıyorum ama mesela nd'ler kilitsizdi 2şer kiloluk cam kavanozlara bölüp kullanmıştım.