Kedimin Göz Çukurunda Leke Var

sametozger

Kedim ağlıyor sanırım fotoğraftaki gibi leke oluşmuş sebebi nedir

7 CEVAP

edadnmzr

Cins kedilerin gözleri akıyor normal
Dr.Animal ile veya çayla silebilirsiniz

exoticsushi

Cins kedilerin gözleri gün içinde sürekli akar veterinerim aktıkça silmemiz gerektiğini söyledi

sametozger

Çay derken bildiğimiz çay suyuyla mı yada herhangi bir ilaç var mı

komurlolis

Çay pansumanıyla da silebilirsiniz

BusraLuti

Bildiğimiz çay ile silebilirsiniz. Elinizde dr animal crystalin tarzı sprey varsa onla da temizleyebilirsiniz.

edadnmzr

Evet soğumuş veya ılık çayı pamuğa döküyorsunuz gözünü temizliyorsunuz :) bir de Dr.Animal var dediğim gibi göz ağız kulak deri temizleme losyonu onu da her yerden bulabilirsiniz.

sametozger

Yarın losyonu alırım