İç Parazit

Yampirik

Yıllardır gittiğim veteriner var. Kedime iç paraziti 45 günde bir yapmamız gerektiğini söylüyor, 3 ayda bir yapılması gerekmez mi diye sorduğumda hayır diyor. Ve iç parazit hapı içip 45-50 gün sonra kedim poposunu hep halıya sürtüyor bunu veterinere söyleyince işte bu yüzden 45 günde bir parazit hapı içirmek gerek diyor. Sizce bu ne derece sağlıklı? Şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım ama sanki sırf para için bunu yaptığını düşünmeye başladım ?yorumlarınız neler?

2 CEVAP

sezind

Ben 3 ayda bir yaptırıyorum açıkçası 45 günde bir yaptıranını duymadım hiç.

Yampirik

ben de 3 ayda bir biliyorum da ondan sordum