Sahiplendirme İlanı

Bu çocuğu sokakta çok üşümüş gözleri tamamen kapanmış halde bulduk. Tedavisini oldu iyileşti ancak gidecek bir yeri yok. Şuan klinikte ama süresi doldu. El kadar bir bebe. Dişi. Tekrar sokağa dönmesin. Paylaşım desteği verir misiniz? Profilimde ilanla bölümünden paylaşırsanız çok sevinirim. Yer Eskişehir

10 CEVAP

Sahiplenildi😊

orhdoner

Aaaa şükürler olsun 🙏🥰Çok dua ettim Allah duydu sesimizi inşallah çok güzel mutlu uzun Sağlıklı bir hayatı olur bebeğin 🥰

Maalesef önceden biz de karşılaştık bu durumlarla. İnsan güvenmek istiyor. Umarım olmaz öyle bir şey 😔

orhdoner

Merhaba Allah razı olsun sizden öncelikle çok da tatlıymış yerim ya İnşallah vicdanlı merhametli insanlarla karşılaştırsın bu çocuğu da 🙏🥰 Ben de paylaşayım Twitter’dan link varsa verin

https://twitter.com/ebrukaracayir/status/1458021658514575373 merhaba teşekkür ederim. Twitter da paylaştım şimdi onun linki

orhdoner

Rica ederim umarım çocuk yuvalanır bir an önce 🙏🥰

İnşallah o kadar minik ki çok çaresiz

orhdoner

Çok yazık 😓umarım Allah tan mucize gelir iyi insanlar gelir de sahiplenir kurtulur çocuk hayırlısıyla sağlıklı uzun güzel bir ömrü olur inşallah 🙏

Ayy inşallah ömürlük olsun

Baliminannesii

Sahiplendirdiğim bir yavru kedi saçma bahanelerle 3 kere geri getirildi. Çok iiyi bakarım diyen bile bahane buldu. Sahiplendiğin kişiyle iletişimde kalın nolur nolmaz