Kedimin Vajinasında Yara

Filizos

Merhaba Kedim henüz 5 aylık Vajinasında Kırmızı pişik gibi bir yara ve şişlik var Kızarmış durumunda batikon sürdüm Herhangi bir akıntı koku vs yok Bilgisi olan var mı

6 CEVAP

edadnmzr

Veterinere götürmelisiniz bence önemli bir şey olabilir hassas bölge çünkü. Çok geçmiş olsun

hannnngggg

bu kremleri kullanmanızı veteriner hekim mi önerdi önermediyse kafanıza göre kullanmayın derim madecassol gibi bir krem insan icin bile ağır yüze bile kullanılmamalı içeriğinde olan centella bitkisine çoğu cilt hassasiyet gösteriyor ki hayvan cildinin ph ı ile insan cildinin ph ı bir değil hayvana daha fazla enfeksiyon kaptırırsınız ve vajinal bölge oldukça hassas

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Veterinere fotoğraflarını atın bence bakılsın daha iyi olur ne olur ne olmaz

Filizos

Kedim kızana girmiş ama hiç belli etmedi sadece kendisini yalayarak atlatmaya çalıştığı için zımpara gibi kazımış Bu şekilde bir durumla karşılaşanlar için önerim Madecassol ve fucidin kremi karıştırıp sürün yalamasın boyunluk takın Bir kaç günde iyileşiyor !

Filizos

Kedim kızana girmiş ama hiç belli etmedi sadece kendisini yalayarak atlatmaya çalıştığı için zımpara gibi kazımış Bu şekilde bir durumla karşılaşanlar için önerim Madecassol ve fucidin kremi karıştırıp sürün yalamasın boyunluk takın Bir kaç günde iyileşiyor !

Filizos

Evet veteriner önerisiyle ben bu kremleri kullandım Madecassol cilt yenileyici özelliği var bir sıkıntı yaşasam öneride bulunmazdım