Erkek Kedileri Kısır Olanlar Şu An Hangi Mamayı Kullanıyorlar?

Lavinia17

kullandığınız mamadan memnun musunuz?
önceden deneyimlediğiniz mamaları da söyler misiniz?

11 CEVAP

Palyaco

Exclusion kullanıyorum tek geçerim

Palyaco

Nd kinoa da kullandım özel serisi biraz pahalı 1.5 bitirdim

orhdoner

Merhaba 🥰 Acana indoor, obivan selection kullandım 3 ay civarında değişiklik yapıyorum şimdi de ND kinoa serisi kuzulu diyet mamasını aldım memnunum bu mamadan da tavsiye ederim 🙏

septikbaykus

Acana pasifica dan hills light a geçtim.

Virbaca geçeceğim ve artık bu son olacak

İki tane yeni kısırlaşmış erkek kedim var, n&d düşük tahıllı tavuklu narlı kullanıyoruz ikisi de severek yiyor. Küçük kedim Simbanın bebekliğinden beri sindirimi çok hassas ama n&d den sonra dışkısıyla ilgili hiçbir problem yaşamadık ki bu bizim için mucizevi bir şey.
1.5 kilo almıştım sadece mama değişiminde kullanacağım kadar kaldı. N&d düşük tahıllı somonlu portakallıya geçiş yapacağız :)

Palyaco

Ligh serisini aldım kilo problemimiz vardı 400 gram fazlamız vardı verdirdi kiloyu

Palyaco

Orhdoner ile aynı siteden aldık fiyati uygundu ama tarih 3 ay kalmıştı 180 tl 1.5 kilosu pezz.shop tan diğer sitelerde 256 tl nd kinoa ligh

Lavinia17

@Palyaco acana grasslands serisinden sonra nd kinoa kisir manasına geçmeyi düşünüyorum.
Siz nd kinoa da hangi çeşidini kullandiniz

simbakedi

acana pacifica kullaniyorum kisirlastigindan beri oncesinde de mamamiz bittigi icin kullanmistik. cok memnunuz her acidan kedime yaradi lop lop et oldu :D bundan sonrasinda grasslands alip yanina belki bozita tavuk, proplan hindi vs almayi dusunuyorum. daha uzun sure acana kullanabilmek icin ekonomik acidan daha iyi olur diye dusundum. brit care maalesef yemedi, bozita geyik de yemedi. tekrar pacifica gecersem de proplan somonlu dusunuyorum balikli bulabildigim ve buyuk pakette uyguna gelen tek mama bu oldu

BusraLuti

Acana pasifica kullanıyorum uzun süredir. Nd kısır mamasına geçiş yapacağım.

septikbaykus

Pasifica biraz kilo aldırıyor ama :(