Vest Plus İmmune System Kullanan Varmi Bağışıklık Güçlendirici

Palyaco

Vest plus immune system kullanıp memnun olan varmi

7 CEVAP

Palyaco

Biofeline vest plus aynı aynı firma üretiyor lavinia17 apex firmasi

Lavinia17

kedim kullanmadı biofeline kullanıyor

duman_cat_world

İçeriği doğal ve bitkisel bi ürün. Denenebilir bence, ben kullanmadım.

@Lavinia17
Biofeline ve vets plus bagisiklik guclendirici tablet birebirrr aynı içeriğe sahip, tek bi fark bile yok; oranlar dahi aynı. Biofeline almak icin bi neden yok yani:)

orhdoner

Merhaba ben kullanmadım kullananlar varsa yorum yapsınlar diye yazıyorum üste çıksın 🙏

nefeskedi

2 haftadır kullanıyoruz. Bağışıklığa iyi geldiği için mantarın iyileşme sürecini hızlandırdığını duydum birkaç kişiden. Veterinerim de onayladı, günde bir tablet sabah yarım akşam yarım veriliyor. Kısa zamanda etkisi ne kadar oldu bilmiyorum ama kullanmaya başlamadan önce günde 1-2 hapşırırken şimdi yok. Tüylerimiz de yerine gelmeye başladı.

Palyaco

Tesekkurler

Lavinia17

@duman_cat_world indirim olduğu zaman almiştim baya uyguna denk geliyordu :)