Kedisini Avrupa Ülkesine Götüren Var Mı

bngs

Eğer varsa bilgi verebilirmisiniz neler yaptınız götürmek için bilgi verebilir misiniz

6 CEVAP

simbakedi

bilgim yok ama o gunun hayaliyle yasiyorum…

duman_cat_world

Yüksek lisansı yurtdışında yapma hayaliyle yaşıyorum... Almanya veya İngiltere düşünüyorum ama Almanya daha yüksek bi ihtimal çünkü babam sağ olsun Alman vatandaşlığım da var, çifte vatandaşlık.

Yurdisinda yaşayıp maaşı euro veya sterlin olarak alınca her sey cok ucuz olacak, muq hayat:)

komurlolis

Bazı ülkeler sadece karma aşıya bakıyor bazıları diğer aşılara da önem veriyor, aşı karnesi gerekiyor bir de uçağa uygun taşıma çantası

Lils

Instagram'da @sushitheorangetabby adlı hesap Kanada'ya taşındı kedisiyle. Fikir olur belki.

Ülkeye göre değişiyor. Kuduz aşısı, rutin veteriner kontrolü neredeyse hepsinde şart. Ama mesela ingiltere 3 ay hayvanda bir hastalık var mı yok mu diye bekletiyor. Böyle gıcık prosedürler oluyor çoğunlukla.

Kilo şartı da var. Kapla birlikte 6 idi sanırım sınır ama tam hatırlamıyorum yanlış olmasın