Petlebi Lütfen Talebimizi Değerlendirin Lütfenn:)

duman_cat_world

Yaa şimdi gördüm de Gimdog köpek ödül maması 30 lira yerine 1 lira! Gerçekten inanamadım inanılmaz bi indirim bu. Köpeği olanlar en az 30 tane alsınlar büyük bir stok:) Kedi ürünlerinde de böyle indirimler yapılsa, hem biz hem minnoşlarımız cok mutlu olur petlebi🙏 talebimizi değerlendirmenizi istiyoruz❤️💐

böyle bi indirim olsa mükemmel olmaz mıydı arkadaşlar:))

12 CEVAP

Poncimin

Evet güzel indirim olmuş. Yalnız son kullanma tarihleri 1 ay kalmış o yüzden indirim yapmışlardır. Köpeğim yok ama yine de siparişin yanında eklenip sokak canlarına verilebilir. Bu arada her ürün için 1 adet sınırı koymuşlar, yani 30 tane alamazlar :) Ama 3 farklı çeşidi var, üçünden de birer tane alsanız 3 ödül maması 3 TL'ye gelmiş oluyor, çok uygun fiyatlı.

hannnngggg

kesin bir tane alınabiliyordur ve sktsi yaklaşmıştır eminim öyledir tam bilmiyorum ama djjdkd

duman_cat_world

1 tanesinin fiyatına 30 tane almak peki👌:))

Köpeklerime alicam ben ama birer tane sipariş edilebiliyor ☺️ yine de çok iyi evet darısı kedilerin başına bende üç kedi üç köpek var ve bol indirime ihtiyaç

duman_cat_world

@hannnngggg
Maalesef ki doğru tahmin😬

duman_cat_world

Her cesidinden bi tane alınsa 3 ödül maması 3 lira inanılmaz👌💕💐

sametozger

Kedi yaş mamasında da indirim var şuan 1 krş tanesi

sametozger

Kedi yaş mamasında da indirim var şuan 1 krş tanesi

duman_cat_world

Evet vet’s plus markası o bize hediye gelmişti zaten denedik bircok kez. Farklı markalarda da olsa daha iyi olur.

Azemm

Umarım bunu dikkate alırlar 😌

duman_cat_world

@Azemm
Başlığı mutlaka görürler diye düşünüyorum çünkü naturon konserveden kemik çıktığına dair açtığım başlığı görmüşlerdi, hatta akşam beni aradılar bilgilendirme yaptılar. Başlıklar yorumlar vs. okunuyor ve inceleniyor yani:)

Warriorsans

Keşke her şey böyle ucuz olsa çok mu şey istiyorum? Ödösks