Kedim Artık Zıplamıyor

yagcifrkn

5 aylık kedim yaş mana çıkarınca felan tezgaha zıplıyordu. Bez dolabım var ona tırmanıyordu. Şimdi sadece bakıyor bez dolabın üstüne en sevdiği oyuncağı koyuyorum tırmanmıyor tırmanmaya çalışsada düşüyor.

4 CEVAP

Lils

Scottish foldlar eklem hastası olduğu için böyle problemler yaşayabiliyorlar. Veterinere muayeneye gidip glukozamin desteğine başlamanız iyi olur. Hastalık uyutulmaya kadar gidebiliyor seviyesine göre.

Palyaco

Benimde scotish heryere zıplıyor atlıyor perdelerin en üstüne dolapların üstüne zıplayıp uyuyor yüksek yerde 3 aylıktan beri glukozamin kolojen takviyesi veriyorum vest plus glukozamin tablet ve meo sıvı puding ton balıklı deniz tarakli glukozamin ve kolojen var içinde haftada 2 adet veriyorum tavsiye ederim kediniz için

Miscatt

Bacaklarında veya patilerinde bir sorun olabilir ilk bu geldi aklıma. Düşme çarpma burkma gibi?
Peki normalde iştahı yerinde mi ?

yagcifrkn

İştahı yerinde son 1 ay oldu ya da olmadı yatağa ya da sandalyeye bile zıplamıyor yaş mama koyuyorum zıplamıyor sandalyeye çok istediği halde.