En İyi Mama

Anket

N&D
(10 oy)
Hill's
(3 oy)
Royal Canin
(3 oy)
Pro plan
(8 oy)
Toplam (24 oy)

Şuanda Royal canin kısırlaştırılmış mama kullanıyoruz . Memnunum ama sizden de bir fikir almak istedim . Sizler hangi mamayı kullanıyorsunuz ? Bunlar içerisinde en iyisi hangisi ?

6 CEVAP

EdaKa

Biz şu an pro plan kısır kullanıyoruz, bebekken de bu markanın kittenını yedi. Bir ara N&Dye geçmeyi düşündüm ama hekimimiz protein açısından yetersiz olacağını söyledi. Şu an azıcık Hill’s kullanıyoruz, lezzeti daha azmış burun kıvırarak yiyor bizimki. Yemediğinde yine pro plan vermeye devam ediyorum.
Yine hekimimiz Hill’s ve pro plan’ın kalite açısından hemen hemen aynı olduğunu, sadece pro planın hayvanda yağlanmayı biraz artırdığını söyledi. Tabi ki çocuğum neyi severek yiyorsa ondan devam ediyorum ben…

komurlolis

Bu seçenekler arasından proplanı seçerdim en sorunsuz olarak

Warriorsans

Royal canin, pro plan ve hills hayvan deneyi yapan markalar ve içerik olarak n&d nin yanına yaklaşamazlar

simbakedi

memnunsanız devam edin, yaş mamalarla destekleyin mümkün olduğunca. nd alacağınız fiyat farkına yaş mama daha sağlıklı olur bence. ama aynı segmentteki proplanı kullanırdım yerinizde olsam. tahıllıdan tahılsız mamalara geçmek zor çünkü. yoksa benim gözümde en iyisi acana

duman_cat_world

Memnunsanız değistirmeye gerek yok ben de royal canin kitten kullanmıştım memnunum.

Bol bol yaş mamayla, haşlama etlerle desteklemeyi unutmayın👉👈

Nd tahilsiz cok iyi biz nd düşük tahilli tavukludan sonra hilss e geçtik indirimdeydi o yuzden oda gayet iyi kedilerime iyi geldi sanki ama yine nd devam edeceğim