Kedim Tuvaletini Yaparken Son Ikınmasında (Kaka Cikartışında) Kan Geliyo

Tubakosif

Kedim daha önceden gençlik hastalığı geçirdi atlattı. Erkek kedim ile birlikte olduktan sonra (hergun en az 5 6 kez birlikte oldular ) kedim tuvaletinin son ikinmasinda kan geliyo doktora söyledim parazit dedi aşısını yaptırdım kısırlaştırma ameliyatı da oldu şimdi arada bir yapıyo bunun hakkında bilgisi olan var mı?
Ben erkek kedimin arka tarafını zorlandığını düşünüyorum yara yapmıştır diye düşünüyorum

4 CEVAP

teddybal

Birleşme anüsle sağlanmıyor bu yüzden anüsün mekanik bir zarar gördüğünü düşünmüyorum ama yine de bilemiyorum tekrar veterinere gösterebilirsiniz bence hala devam ediyor şikayetimiz diyerek, kabızlık durumu varsa bu yüzden de olabilir anlattiginiz şekildeki kanama ama başka bir şeyden de olabilir. Gecmis olsun.

septikbaykus

parazit , anal kese , sindirim sorunları yahut daha ciddi sorun olabiliyor. Parazite bağlaması yanlış teşhis olabilir.

Malt ile beraber zeytinyağı verin. Kabız olma ihtimali hiç az değil

Tubakosif

Kedim kabız degil kakasi normal .

Tubakosif

Kedim çifleştikten sonra bu durum başladı ondan dolayı dedim çünkü kedimin sağlığı yerinde herseyi normal ama tek kakasi sıkıntılı .