Sandy Kum Deneyimim

gulsump

Petlebiden hediye gelen Sandy kedi kumunu denediğim zaman bilgi vereceğimi söylemiştim.

  • Topaklanması iyi, sert ve kolay dağılmıyor.

  • Koku hapsi iyi, beni rahatsız etmedi.

  • Marsilya sabunlu olmasına rağmen ağır bir sabun kokusu yok.

  • Taneleri çok ince olduğu için hem etrafa dağılıyor hem de tuvalet kabından dışarı çıkıyor.

  • Tek seferde tüm kumu kaba dökmeniz gerekiyor - büyük tuvaletler için iki paket belki- 10 kilosunun 70tl olması ekonomik değil.

8 CEVAP

gulsump

Taneleri çok ince olduğu için hem etrafa dağılıyor hem de tuvalet kabından dışarı çıkıyor.

NOT: Açık kedi tuvaleti kullanmıyorum, tuvalet kapalı olmasına rağmen birleşme noktalarından dışarı çıkıyor, az buz da değil bir iki avuç topluyorum yerden.

Warriorsans

Ben kesinlikle topaklanmasını sevmedim aşırı dağıldı çok nadir bütün yuvarlaklar halinde aldım çişini genelde hep dağıldı :/ toz var ama sorun yapacak kadar değil. Kesinlikle fiyat performans açısından sınıfta kaldı 10 lt 70 TL kuma vereceğime kedime kaliteli mamalar alırım

Palyaco

Fena deyil gelen hediye ama fiyati haketmiyor pisy cat aktif karbonlu daha iyi 39 tl 10 lt

anti_duayen

Benim kedilerimin kullanmayı reddettiği yegane kum.. Mecburen başka bir kumla karıştırıp öyle bitirdim.. Toz konusunda fena değil ama topaklanmada başarılı bulmadım..

gulsump

Bende topaklar iyiydi vuruyorum kırılmıyor. Yalnız benim kız inşaat kazar gibi kazıp çişini yaptığı için tabana yapışıyor, kazınca dağılıyor. tabii bu bizim problemimiz :(

duman_cat_world

Ben de denedim. Taneleri minik etrafa çok dağıldı. Ayrca bana gelen paketin marsilya sabunu kokusu o kadar ağırdı ki, burnum tıkandı resmen. Kedimi düşünmek bile istemiyorum. Fiyat olarak da ekonomik değil maalesef tercih etmeyi dusunmuyorum.

duman_cat_world

Ayrıca belli bi standardı yok. Bazen iyi topaklanıyor bazen kötü.

simbakedi

benim kedimin de patisine hic yapismadi ama sizin aksinize sabun kokusu hem kedimi hem beni cok rahatsiz etti, onun disinda her dediginize katiliyorum