Kedime Şurup Verince Ağzı Köpürüyor

veteriner reçeteyle 5 gün boyunca sabah akşam 1.5 ml flagly antibiyotik şurup yazdı

dün akşam başladım vermeye, zorla içirdim, birazını tükürdü ve ağzı köpük oldu, tek seferlik birşeydir sandım

ama bu sabah verince ağzı çok daha köpük oldu sanki kuduz olmuş gibi, veterinere yine soracağım ama bu normal birşey mi? yani çocuk şurubu diye geçiyormuş ama yine de korktum lütfen yardımcı olun

3 CEVAP

komurlolis

Evet biz de flagly hapını kullanmıştık köpürüyodu aynı şekilde şurubu için de durum aynıdır herhalde

teşekkür ederim içim biraz da olsa rahatladı

Tadı kötü olduğu için çok fazla tükürük salgılıyor, o nedenle ağzı köpürüyor. Normal bir şey endişelenmeyin :)
İçirirken çok az az ağzına sıkarsanız köpürme olmuyor pek