İndirim Kuponu

ilaydatuana

Merhaba, kedim ve sokak hayvanları için mama alacağım 200-300 tl tutuyor. Kullanabileceğim bir kupon var mı? Çok aradım ama bulamadım. Sponsor kodu d bulamadım. Kasıma özel olması gerekli süresi geçmemiş bildiğiniz varsa söylerseniz çok sevinirim

7 CEVAP

Palyaco

Suan bu sadece 851001 10 tl

Warriorsans

Eğer buradan alıyorsanız Pokus hesabıyla almayı unutmayın yüzde 25 geri ödeme yapıyor

ilaydatuana

bende bu kupon var zaten. %5 ve 10 tl dışında daha yüksek kupon arıyorum. yine de cok tesekkür ederim☺

ilaydatuana

Pokusu deneyeceğim bende ama inşallah geri verir mi %25’ini bilmiyorum. Kampanyaya katılabilen kişi sayısını 2.000 yapmışlar çok az. Dolmuş olma ihtimali yüksek ama yine bir şansımı deneyim, teşekkür ederim

teddybal

P e t z z s h o p 10 lira indirim kuponu; indirimistPetzz
200 lira üstüne çalışıyor

teddybal

10 liradan daha çok olsun demişsiniz ama alacağınız şey orda daha ucuzsa işinize yarar belki diye söylemek istedim, umarım işinize yarar.

ilaydatuana

Ya böyle bir kupon yok diyor rica etsem kuponu tekrar yazar mısınız