Yavru Kediye Kefir

Merhaba. Laktozsuzunu alsam daha mı iyi olur acaba? Bir de 3 aylık yavruya ne miktarda verilir?

7 CEVAP

orhdoner

Merhaba kullanabilirsiniz ben veteriner tavsiyesi ile kullanıyorum ya probiyotik yoğurt ya da kefir veriyorum memnunum

Palyaco

Normal verin laktozu bakteriler yiyiyor 1 tatlı kaşığı

activia sade probiyotik yoğurt veriyorum 1 tatlı kaşığı kefire gerek yok o halde 🙏🏻 antibiyotik şurup kullanıyor şu anda üst solunum yolları için

Kefiri normal mi yoksa laktozsuz mu kullanıyorsunuz acaba? 🌻

orhdoner

Veterinerime sordum normal kullanabilirsiniz dedi ben de normal kullanıyorum

Anonymus297519

4 aylık yavruma normal kefir veriyorum 1 kaşık

ilaydatuana

Süt tozu kullanman daha sağlıklı olur lakin bence laktozsuz süt ve biraz su karıştırıp vermende sakınca yok. Ben günlük olarak kedime bir tatlı kaşığı yoğurt yediriyorum. Kemik gelişimi için çok faydalı. Sana da tavsiye ederim🙏🏻