Royal Canin Persian Kullananlar

selnzmen

Royal canin kitten persian mamasından memnun musunuz kedisinde kullananların fikri nedir

4 CEVAP

duman_cat_world

Ben royal canin persian değil de kitten mamasını kullanmıştım. Bu tarz cinse özel mamalar bana biraz gereksiz gibi geliyor aynı içerik daha pahalıya satılıyor.

Hem kedinin cinsiyle mamanin ne alakası olabilir ki? Kediniz seviyorsa ve kendisine iyi geliyorsa kullanmakta olduğunuz mamayla devam edin🙏

duman_cat_world

Onun dışında ROYAL CANIN KITTEN tavsiye ederim kilomuzu bununla toparlamıştık iştahla tükettigi bi mamaydı, ağız veya dışkı kokusu yoktu o zamanlar iyi ki hekimimi dinlemişim diyorum kitten maması guzel gerçekten. Şu an Acana kullanıyoruz ND’den geçtik royalden iyi bunlar.

Lils

Royal canin kaliteli bir marka tercih edebilirsiniz ama cins kedi özel mamaları fazla pahalı. Klasik mamada kullanabilirsiniz

Lils

Kediniz 4 aydan küçükse royal canin babycat daha büyükse royal canin kitten alabilirsiniz