Gelişim İçin Yavru Kedi Maması

requa

Arkadaşlar herkese selamlar yavru bir kedi sahiplendim british henüz 3 aylık 1 yaşına kadar iyi bir beslenme dönemi geçirmesi gerekiyor vitamin protein kalsiyum tüy sağlığı vb için anladığım kadarıyla ben mama konusunda çok kararsız kaldım Felicia HypoAllergenic Tavuklu ve Hamsili Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması 2kg önerir misiniz başlangıç için şu an fazla bir bütçem yok bu siteden yapıyorum alışverişimi de Vet's Plus Sağlıklı Kediler için Taurinli Multi Vitamin almıştım seviyor günde 1.5cm kadar veriyorum bunu da gün aşırı mı kullanmam gerekir yardımcı olan herkese teşekkürler

7 CEVAP

duman_cat_world

Multivitamini gün aşırı kullanmak daha iyi olacakrır haftada bir iki kez verilebilir. Ayrıca yavru kediniz icin Vet’s Plus kitten macununu tercih edebilirsiniz.

Mama olarak bu fiyat segmentinde en iyisi mystic sanırım. Mystic kitten petlebide de satılıyor🙏

requa

quote here Multivitamini gün aşırı kullanmak daha iyi olacakrır haftada bir iki kez verilebilir. Ayrıca yavru kediniz icin Vet’s Plus kitten macununu tercih edebilirsiniz.

Mama olarak bu fiyat segmentinde en iyisi mystic sanırım. Mystic kitten petlebide de satılıyor🙏

teşekkür ederim mystic ishal, dışkıda koku yapıyor yorumları gördüm endişelendim baktığım ürünler advance brit care mystic ve feliciaydı 2 kiloluk alıp daha sonra daha iyi bir mamaya geçebilirim ancak

Palyaco

Felicia prochoice aynı içerik fazla para ödemeyin aynı firma Çağatay üretiyor bana sorarsanız exclusion yavru bağışıklık ve uriner sağlık için

Palyaco

Prochoice kuzulu yavru alın ben yavrulukta ilk sahiplendigimde kullandım 2 kilosu 89tl

requa

quote here Felicia prochoice aynı içerik fazla para ödemeyin aynı firma Çağatay üretiyor bana sorarsanız exclusion yavru bağışıklık ve uriner sağlık için

exclusion ve bozitayı da önerenler olmuştu ama şu an 2 kiloluk bir mama sipariş vereceğim 100 bantlarında kalması gerekiyor maalesef :(

Lils

Felicia yerine bonacibo, vancat, prochoice alabilirsiniz hepsi daha uygun fiyatlı ve neredeyse tamamen aynı içerik. Vancat, bonacibo, felicia aynı firma tarafından üretiliyor zaten. Felicia ünlü olunca fiyatı iyice uçtu.
Mystic'te olabilir ama bence 10kg alın. Şu an indirimde proplan 10kg 520 lira civarına düşüyor

requa

Ben farklı ürünler deneme taraftarıyım açıkcası 10 kilo alıp ürüne bağlanmak istemedim böyle bir şey okumuştum her et Deniz canlısı türevini tahılı düşük vitamini vb tüketse daha iyi olmaz mı Yavruluk dönemini geçiren kadar?