Üçüncü Göz Kapağı

jully_7

Merhaba
Sokaktan bulduğum yavru (tahmini 2 aylık) kediyi gözlerindeki kızarıklık ve akma için veterinere götürdüm.2 tane göz damlası damlatıldı eve gelince kedinin gözlerinde dışa doğru şaşılık gibi bir şey oldu. Veteriner hekime sorduğumda bir tane damlanın kortizonlu olduğu bu yüzden 3.göz kapağının gevşediği söylendi. Damlalara devam etmemi ve yarın tekrar kontrol edeceğini söyledi. Daha önce damla kullanımı sonrası böyle bir durumla karşılaşan var mı? Düzelir mi?

2 CEVAP

Busraskanli

Çok geçmiş olsun🙏 aynı durumu ben de bir sokak kedisinde yaşadım, ama benimkinin gözü ilk bulduğumda neredeyse tamamen 3. göz kapağıyla kaplıydı. Yavaş yavaş normale dönmüştü. Bir sorun yoktur bence... Umarım çabucak toparlar💖

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Ben hiç böyle birşey yaşamadım hep yapıyoruz çay pansumanı ve damla sonra düzeliyor belki başka bir hastalığı vardır onu da bilemiyorum acil şifalar diliyorum. Allah razı olsun sizden bakıp ilgilenmişsiniz 🙏