Sokakta Baktığımız Köpek Yavrularını Gömüyor?

Chibi09

Bunun nedeni ne olabilir?Çıkarmasak ölcekti

8 CEVAP

blue_hpood

enteresan.. belki ölmesi için gömüyordur, hastalıklı yavru olabilir.

edadnmzr

Çok tuhaf hiç böyle bir şey duymamıştım merak ettim 🙄

Chibi09

İnşallah karşılaşan biri bizi bilgilendirir.Bizim görmediğimiz bir anda yapmasından korkuyoruz

Chibi09

Bu arada komple gömmemiş Toprak atıyormuş üstlerine. Saklamak için olabilir mi?

Azemm

Hava nasıl? Hava sıcaksa eğer serinletmek için yapıyorlar.

Chibi09

Normal . Öyle aşırı bir sıcak yok

zibityus

köpekler kendilerini strese sokan şeyleri gömerler. bitiremedikleri kemik gibi şeyleri gömerler çünkü onun kokusunu yok etmezlerse etraftaki yırtıcılar kokuya gelebilir içgüdüsel yaparlar yani. bu köpek yoğun stres altında ve yavruların kokusunu ya da sesinin bastırmak için yapıyor olabilir. kral köpek ailesine danışmanız en doğrusu olacaktır

Mayavebambam

Avulatı kontrol et hastalık varsa bir veterinere gotur ama anneye şu anlık verme sakin