Kedimin Çişinde Sorun Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Lavinia17

kedimin kakasına haftada bir kez tuvaletini yaptıktan sonra kenara koyup sorun olup olmadiğini anliyorum ama çişi için ayni şeyi yapamiyorum hemen kapatiyor kan vs olunca nasil anlayabilirim?

5 CEVAP

edadnmzr

Kumu karıştırmaya başlayınca çişini yaparken bakın, kalktığında görürsünüz benimki de hemen kapatıyor o yüzden bazen temizlerken çişini parçalayıp içine bakıyorum nasıl diye. Öyle de yapabilirsiniz :)

Anonymus297519

Bende parçalayarak bakıyorum 🐾

teddybal

https://m.t r e n d y o l.com/plus-proline/perlinette-detect-erken-teshis-formullu-kristal-kedi-kumu-1-5kg-renk-degistiren-p-38980484

Hastalık durumuna göre renk değiştiren bu kumu kullanabilirsiniz arada sırada. Ayda bir kullanılabilir aslında her şey yolunda mı diye ama ben kullanmadım henüz fakat almayı düşünüyorum.

Palyaco

Topak kısmını şeffaf poşetler var onun içinde kontrol edebilirsiniz birde kanlida parça parça topaklanma olur uriner bozukluğundan aynısı olur belirtileri parça parça idrar ve topaklanma

Azemm

Topağı parçalayarak içine bakabilirsiniz. Kanlı çiş kendini zaten belli ediyor. İlla ki onu fark edersiniz.