Kedim İştahsız

Seydosciko

1 aya yakındır 3 aylık kedim için Royal canin mama kullanıyodum, çok da severek yiyodu ama 3 gündür iştahsız çok az yiyor bazen ben elimle besliyorum o sekilde yiyor ilk kez kedi besledigim için tecrubesizim. Mamadan mi kaynaklı yoksa sagliksal bir şey mi ne yapmalıyım

4 CEVAP

Vejnurs

benim kedim kuru mama yemek istemediği zaman kuru mama ile yaş mamayı karıştırıp veriyorum hepsini bitiyordu sizde bu şekilde deneyin bi ayrıca halsizlik ateş kusma tarzında belirtiler var mı gözlemleyin bu durumu devam ederse mutlaka vet danışın umarım önemli bi şey değildir

Warriorsans

İştahsızlık bir hastalık belirtisi olabiliyor imkanınız varsa bir veterinere gidip sorun var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Eğer sadece canı istemediği için yemiyorsa farklı mamalara da bakabilirsiniz zaten royal canin kesinlikle önermeyeceğim bir marka

Anonymus297519

İştahsızlık sağlık sorunu olabilir, veterinere danışmanızı tavsiye ederim. Yemek yemezse bağışıklığı düşebilir.

Seydosciko

Teşekkür ederim cevaplariniz için. Düzenli olarak veterenire götürüyorum yakın zamanda aşı oldu ondan sonra yaşadık bu iştahsızlığı, sabah veterineri arayacağım. Bir de tavsiye ettiğiniz bir mama var mı